• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • vonKatt
    LostInTranslation skrev 2013-12-23 13:22:50 följande:
    God Jul på dig!! Men tar du inte ut det lite i förskott om du börjar fira idag??

    Jag gör lite som jag vill... det har du ju redan räknat ut
    Prrr!
  • Borkason


    Vem behöver äta sunt och träna när man bara kan köra beach-metoden!!!! Cool

    "Är man inte snygg så får man vara rolig" - Robert Gustafsson. Solig
  • Anonym (LF)
    Borkason skrev 2013-12-23 13:37:25 följande:

     


    Vem behöver äta sunt och träna när man bara kan köra beach-metoden!!!! Cool

    "Är man inte snygg så får man vara rolig" - Robert Gustafsson. Solig

    Hahaha! Skål Gillas skarpt. Fast jag tycker du såg riktigt trevlig ut.


    Du gillar fötter va?

  • Borkason
    Anonym (LF) skrev 2013-12-23 14:07:41 följande:

    Hahaha! Skål Gillas skarpt. Fast jag tycker du såg riktigt trevlig ut.


    Du gillar fötter va?


    Tackar, jag är trevlig också :)

    Jepp, jag gillar tjejfötter mycket... Så får du lust att lägga upp en bild så kommer jag inte att protestera det minsta ;)
  • Anonym (Pöket)
    LostInTranslation skrev 2013-12-23 12:57:11 följande:


    Varmt välkommen

    Perfekt skapt! Yumm yumm
  • Anonym (Pöket)
    Speak up skrev 2013-12-23 11:40:29 följande:
    Men åååh... Skäms En sådan förtjusande överkroppsbild. Den utsträckta, platta magen och den tatuerade armen som så oskyldigt döljer brösten. Mmmh... mys! Solig
    Kul att du gillar bilderna!
  • Anonym (trådgillare)
    Anonym (Ny) skrev 2013-12-23 12:09:03 följande:
    Oj glömde bilden
    Bildkvaliteten kunde varit bättre, men innehållet gör att det spelar mindre roll!