• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • NyttNamn
    TjabooPeople skrev 2014-01-07 22:36:24 följande:

    Wow, vacker bröstbild
    Tack
    Pour some sugar on me...
  • Nymulen
    pillan3 skrev 2014-01-07 22:41:37 följande:
    Här var det inte ens städat när jag flyttade in Så du har en del att göra och det var du som erbjöd dig att städa, glöm inte det!!
    Hmm. Är det möjligt? 
  • TjabooPeople
    NyttNamn skrev 2014-01-07 22:48:02 följande:
    Tack
    Pour some sugar on me...

    Tack själv, dina bilder är alltid fantastiska
  • TjabooPeople

    [quote=72165714][quote-nick]Anonym (Ensam..) skrev 2014-01-07 22:50:29 följande:[/quote-nick][/quote] Wow, du har en kropp som ger en enkel man som mig massor av våta drömmar.

  • Movit
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-01-07 22:50:29 följande:
    Tror faktiskt att du borde få besök snart Ensam på ett eller annat vis.....det är ju resursslöseri att en sån diamant som du inte har sällskap om kvällarna....nätterna......mornarna.....förmiddagarna....lunchen.....eftermiddagarna.....helgerna...veckorna....o.s.v
  • Nymulen
    NyttNamn skrev 2014-01-07 22:34:56 följande:

     


    Fint! Formade visst läpparna här.... Mmmm
  • Movit
    Anonym (Blondie) skrev 2014-01-07 22:32:56 följande:
    Jag ska fråga om jag får låna Movits cykel Oskyldig

    Har flera så det är bara komma förbi och hämta en.....du är alltiv välkommen...men du får lämna nått svart klädesplagg i badrummet det ingår liksom..{#emotions_dlg.djavulsk} 
  • Anonym (Ensam..)
    Movit skrev 2014-01-07 22:52:49 följande:
    Tror faktiskt att du borde få besök snart Ensam på ett eller annat vis.....det är ju resursslöseri att en sån diamant som du inte har sällskap om kvällarna....nätterna......mornarna.....förmiddagarna....lunchen.....eftermiddagarna.....helgerna...veckorna....o.s.v
    Haha, ja du... Jag blev faktiskt nobbad ikväll så jag får leka själv!