• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (K2 2)
    LostInTranslation skrev 2014-03-11 11:40:43 följande:
    Kanske är det där "annat" du skulle få högst utdelning på hos mig trots allt. Varför slösa bort massa talang på tomt prat... Skål
    Jag använder min talang när den behövs och då är det mer än "tomt prat" som är i munnen......skål på re Skål
  • Nymulen
    DykNisse skrev 2014-03-11 12:44:51 följande:
    Finns det inte på bild ha det inte hänt ;)

    Dress skrev 2014-03-11 12:48:59 följande:
    Då får vi konstatera att du har ledningen ;)

    Jag får ta igen skadan senare...



    Det förklarar varför jag sov dåligt inatt. Ingen tog bild på mig när jag sov bra? Hmm. Ingen tog bild när jag sov dåligt. Så då sov jag nog inte alls. Bäst jag tar kameran in i duschen sen, så jag verkligen blir ren.
  • LostInTranslation
    Anonym (K2 2) skrev 2014-03-11 12:54:00 följande:
    Jag använder min talang när den behövs och då är det mer än "tomt prat" som är i munnen......skål på re Skål
    Touche Skål!!
  • DykNisse
    Nymulen skrev 2014-03-11 12:55:24 följande:

    Dress skrev 2014-03-11 12:48:59 följande:Då får vi konstatera att du har ledningen ;)

    Jag får ta igen skadan senare...



    Det förklarar varför jag sov dåligt inatt. Ingen tog bild på mig när jag sov bra? Hmm. Ingen tog bild när jag sov dåligt. Så då sov jag nog inte alls. Bäst jag tar kameran in i duschen sen, så jag verkligen blir ren. smile5.gif
    Precis. Du har börjat förstå nu :)
  • NyttNamn
    LostInTranslation skrev 2014-03-11 11:41:54 följande:
    Väkommen till godisbuitken NN  Kyss
    Åh ja.. Hade jag tillgång till en godisbutik som dig skulle jag väga hundra kilo Obestämd

    Du vet om att du är livsfarlig.. Jag får lust att vara så sjukt ful i munnen att jag nästan själv tycker det är pinsamt.. 

    Ha ha.. Tyst
    Pour some sugar on me...
  • LostInTranslation
    NyttNamn skrev 2014-03-11 13:06:44 följande:
    Åh ja.. Hade jag tillgång till en godisbutik som dig skulle jag väga hundra kilo Obestämd

    Du vet om att du är livsfarlig.. Jag får lust att vara så sjukt ful i munnen att jag nästan själv tycker det är pinsamt.. 

    Ha ha.. Tyst
    Nej då... Det är bara härinne som du och dina vänner lyckats blåsa upp mitt ego lite grann. Ute i den kalla verkligheten är jag bara ett fromt och vilset litet lamm...Oskyldig Det passar sig att vara ful i munnen här och jag skulle såklart aldrig låta någon överdosera på mina karameller så det skulle innebära en hälsorisk....
  • Anton Chigurh
    Nymulen skrev 2014-03-10 14:58:26 följande:


    Fanns den i rosa?
    Jag frågade faktiskt inte....Glad
    Most people are only alive because it is illegal to shoot them.
  • NyttNamn

    Borde packa en liten väska, smeta på lite smink i fejjan och försöka få det att se ut som folk och bege mig på en liten roadtrip...Tungan ute

    Men jag är ju så jävla lat så jag orkar inte sätta fart!!! Skrikandes



    Pour some sugar on me...
  • LostInTranslation
    Anonym (K2 2) skrev 2014-03-11 13:09:57 följande:


    Wow! Läckert K2! Du är grymt snygg. Och att lyckas ta en nakenbild och behålla integriteten är dessutom talangfullt GladSoligKyss