• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • mpj
    Licki2Luu skrev 2014-05-17 18:32:46 följande:
    Tar ju bort bilderna efter ett tag, men här får du stumpan 

    Åhh tack! Va fin du e! O snygg bränna tycks du fått! :)[/quot Shit va du va sexig och het:)
  • fialotta85
    Nyfikne skrev 2014-05-17 10:54:11 följande:
    snygare för varje dag
    Tack raring! Värmer att höra
  • fialotta85
    DeeAss skrev 2014-05-17 11:22:36 följande:
    Oj vilken sensuell bild! Tack för den babe...
    Kul att den uppskattades tack!
  • Ronga

    Ingen ny bild på G Fia? Skäms


    Only fear of death is coming back reincarnated
  • andyman02
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-05-17 23:17:15 följande:

    Godnatt på er 



    Ooofff!! God Natt heta du!
  • Anonym (Kaponjär)
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-05-17 23:17:15 följande:
    Godnatt på er 

     


    Seriöst sova nu?Foten i munnen
    Skulle precis kommentera hur jävla vacker du är och vad du klär i vitt! Hmmm...får väl ta det en annan gång da!Gråter
    Jag bara älskar gråtgubbar!SkrattandeGråterGråterGråterGråter Ser ut som världens Elvis pollisar!Skrattande
  • Fiskefar
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-05-17 23:17:15 följande:
    Godnatt på er 

    Men så grym du är jag bara älskar denna bild av fina du!
  • Zack
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-05-17 23:17:15 följande:

    Godnatt på er 



    Gulp! Det där är alltså en helt enastående vacker bild. Det vita mot den ljusbruna hyn. Helt oemotståndlig. Riktigt, riktigt snygg!