• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Mollsans
    Borkason skrev 2014-07-28 09:18:14 följande:
    Kaffe till folket!
    wiiiiiieeee! fullkomligt älskar din uppfinningsrikedom när det kommer till att knäppa bilder. än en gång en riktigt stilfull bild!
  • Borkason
    Mollsans skrev 2014-07-28 09:17:27 följande:
    Dolrak skrev 2014-07-28 06:15:52 följande:
    Man kan ju inte vara sämre. Godmorgon mr :)
    alltså om alla bara slutade vara så himla snygga så kanske min kroppstemperatur skulle gå ner lite. brinner ju typ upp i värmen! hett grabbar, riktigt hett!


    Underbara lilla ponny, bara för att jag älskar att sätta dina kvinnliga länder i brand... Flört

    Till dig

  • Mollsans
    Borkason skrev 2014-07-28 09:20:46 följande:
    Underbara lilla ponny, bara för att jag älskar att sätta dina kvinnliga länder i brand... Flört

    Till dig
    meeeeeeen det där är inte sjysst! nu kommer jag ju inte få nåt gjort idag överhuvudtaget. fastnade liksom framför skärmen nuFörvånad
  • Anonym (Nyvaken)
    ÄngDal skrev 2014-07-28 07:17:10 följande:
    blomkrukan01 skrev 2014-07-28 01:27:23 följande:Hahaha kände igen dig hela tiden ;)

    Hur i helskotta skulle jag inte känna igen dig?

    Jag tänkte väl ? hur skulle man kunna glömma dig?!?!?

    Saken är att en stund tillsammans med en naken Nyvaken borde etsa sig fast för evigt; haken är att hade blomkrukan01 haft den dåliga smaken och glömt den läckra baken och de sexiga "flaken" kunde han ju inte ha varit vaken och använt staken, blomkraken.
    Cool
    Hahaha
  • Anonym (Nyvaken)

    Sitter på jobbet med morgonens tredje kopp så ni får en gammal gymbild

  • Påven Johanna
    blomkrukan01 skrev 2014-07-28 09:20:46 följande:
    God morgon var det :)
    Jag fick för mig att du var en rar liten farbror. 
  • Borkason
    Mollsans skrev 2014-07-28 09:27:37 följande:
    meeeeeeen det där är inte sjysst! nu kommer jag ju inte få nåt gjort idag överhuvudtaget. fastnade liksom framför skärmen nuFörvånad
    Slog blixten ner från alla åskväder? ;)
  • Borkason
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-07-28 09:31:01 följande:

    Sitter på jobbet med morgonens tredje kopp så ni får en gammal gymbild


    Jag sitter med morgonens första kopp, den från min bild ovan Drömmer
  • Anonym (Nyvaken)
    Borkason skrev 2014-07-28 09:33:00 följande:
    Jag sitter med morgonens första kopp, den från min bild ovan Drömmer
    Ser trevligt ut.. Skål på dig