Inlägg från: Trailer trash TT |Visa alla inlägg
  • Trailer trash TT
    och skrev 2013-04-15 19:24:02 följande:
    Vi skulle kunna ha en matlagningstävling.

    Jag har nämligen lagat jätteavancerad mat. Korv och pommes frites. Den här gången utan att bränna pommes friten. Vissa var förvisso lite råa, men det kändes ändå som ett framsteg.
     
    wow du skulle garanterat vinna
    Manyok
  • Trailer trash TT
    och skrev 2013-04-15 19:32:44 följande:
    Ja, jag tror det med.

    Jag kommer bli jättetjock av detta, jag kompenserar alltid för att jag ska få slänga hälften, men idag fick jag äta upp rubbet istället.

    Alltså kan vi ha en viktökningstävling också, jag kan nog öka i vikt med två kilo per dag om detta håller i sig. Jag kommer vinna den tävlingen med.  
    Den tävlingen kommer du vinna direkt.Jag har försökt gå upp i vikt i 10 år men inte lyckats.Jag trycker i mig mat och godis jämt
    Manyok
  • Trailer trash TT

    imagine this: you're home alone and you sneeze. Suddenly the phone rings and you answer, then someone whispers "Bless you" and hangs up


    Manyok
Svar på tråden HANGAROUND