FreshLinen skrev 2018-08-14 15:52:03 följande:
Nackdelen med vanliga stora wands är just att de är för stora. Alltså vi rerar på en stor yta. Det blir skönt och man tror att man ska komma men så försvinner känslan för att wanden istället bedövar. Det är ju egentligen för massage till ömmamuskler så den gör ju vad den ska. Dock blir jag bara frustrerad och sen arg för att den är så värdelös...
Sökte upp en bild på PalmPower wanden så du kan se hur den ser ut. Bästa nånsin! Och då har jag tom sålt leksaker i 5år o där med testat massvis
Jag förstår att många kvinnor tycker att det är pinsamt att spruta eftersom många tror att det är urin bara. Jag bryr mig inte mer än när vi ska ha 69:an och han får allt i ansiktet. Det kan jag vara obekväm med. Trots att han tycker det är skitnajs. Det är ända ggrna jag verkligen försöker att inte squirta.
Ja så är det säkert, det är ju även samma sak när man slickar och man går lite hårt på för att man märker att hon smart ska komma, då kan det bli det omvända istället att ni blir bedövade :o
Precis det är ju en japansk massage maskin egentligen ;)
Tack så mycket, jag kollade upp den på nätet jag med och det var den jag fick fram, men då blir det att inhandla en sådan då kanske? Eller vad säger du?
Ja så är det också, men hon säger att hon inte gillar känslan, samma sak om jag knullar med henne djupt, typ att hon ligger på rygg och har benen rakt upp mot mitt bröst eller bakåt mot sitt eget huvud. Kommer ju åt g-punkten då med. Men håller jag fast henne och kör vidare så kommer hon ofta starkt ;) Så tror bara att känslan blir för intensiv för henne..
Jo men det är ju lite kiss i det, framförallt i första Eftersom vätskan fylls upp i blåsan och sedsn trycks ut vid orgasmen. Men vem har dött av lite urin? Hade så gärna legat där och slickat när hon squirtade. Så det behöver du nog inte skämmas för om du nu gjorde det? :)
Ser fram emot länk och recension på den nya wanden sen då :)