FreshLinen skrev 2018-08-15 20:05:47 följande:
Klarade inte för många fontäner snarare....
Men den är värd varenda krona ändå så jag har köpt på mig 3st ifall fler går sönder...
Doxyn var inte heller vattentät men den kändes robust ändå så den klarar nog lite mer väta än andra.
Med fel grejer tänker jag produkter som inte passar just den som köper dem. Jag behlver som sagt stark vibration och hade aldrig klarat mig på en rabbit tex medans den kan vara himmelriket för många.
Svårt att avgöra kvaliteten på en bild. Och ja manliga grejer är rätt trista faktiskt. Har du testat en wand på dig själv? Prostatan går ju att massera med palmpowern oxå via mellangården. Min man vägrar tyvärr :(
Haha ja men det är ju orgasmer det med och verkar vara den orgasmen som är den vanligare för dig?
Haha jasså har du garderat dig då ;) Jobbigt om den skulle gå sönder och du blir utan orgasm..
Jo så är det ju, alla fungerar vi olika, vissa föredrar mycket vib, andra mindre, vissa föredrar hårda leksaker vissa mjuka :)
Ja, det gäller att hitta recensioner, oftast enklast på engelska men precis som vi båda skev så är det ju svårt att veta om den passar för just dig/mig.
Nä du menar att massera med vibratorn på mig? Bara nacken än så länge, som den egentligen var skapad för ;)
Ja prostata massage låter spännande men verkar så svårt att få till, har aldehyd lyckats med. Men stark vib i mellangården kanske kan funka? Man kanske ska testa det? :)