Anonym (Johnny 6) skrev 2022-05-12 11:55:22 följande:
Samma erfarenhet här. Jag har försett min något blyga hustru med den ena dildon efter den andra. Senast en satisfyer som får henne att komma på någon minut, medan jag ser på. Inget konstigt med hennes sexleksaker.
Men när hon blev sjuk och inte kunde ha penetrerande sex så köpte jag en fleshlight. Hon reagerade väldigt negativ, äcklad tror jag, tyckte det var hemskt.
Vad är det för skillnad, undrade jag.
Jamen dildos använder vi ju tillsammans, var hennes svar. Och jag var för långsam och skämdes väl lite. Borde ha sagt: Vi kan väl ha fleshlighten också tillsammans.
Det är nog så att mäns sexualitet ses som omoralisk, kvinnors som sensuell och fin.
Jag slängde genast min dyra fleshlight, har inte tagit upp saken igen. Sköter mitt sexliv på egen hand.
Skillnaden är just den, att mäns sexualitet är fulare.
Den är slemmig, hemsk, och lite sjuk.
Kvinnor gillar att döma män. Speciellt om män blir kåta på nåt.
Att en kvinna vill ha en dildo, och kanske njuter av den, det är bara härligt och livsbejakande. Ingen man ska tala om för henne att det är fel.
You Go Girl