Födda 80-85 som Längtar efter knodd! (Del. 8)
Tjoho... Trodde aldrig att jag skulle vara glad för detta, men: Det verkar som min mens kommer Hoppas det tar sig imorgon för det kan innebära att jag slipper skrapning! *hoppas hoppas hoppas*
Tjoho... Trodde aldrig att jag skulle vara glad för detta, men: Det verkar som min mens kommer Hoppas det tar sig imorgon för det kan innebära att jag slipper skrapning! *hoppas hoppas hoppas*
malla
Spännande! Håller tummar och tår
taco
Nja... om det finns något litet kvar (som detta verkar vara) så kan det ju komma ut av sig själv vid mens. Det är av den här anledningen som de säger att man ska vänta en mens innan man försöker igen.
mel
Kul med gympa! Har du ingen bikini du kan ha då?
mel
Haha... nej det är ju onödigt
mel
eller för min del på alla gynbesök!
Hej hej! Ingen här?? Ni som brukar vara uppe så tidigt!
Nu har mensen tagit sig ordentligt, men det känns skönt faktiskt, även om mensvärken är otrolig .
Men detta innebär att jag då förhoppningsvis har ÄL runt 3-4 mars Jippiiiieeee!
Tråden verkar heeeeelt död idag! Men jag har jobbat iaf, på det stora möbelvaruhuset
hej hej
snabb fråga. La in en klump fryst köttfärs i kylen igår och tänkte använda den nu men tycket att den luktar lite suspekt. Borde den inte vara okej???
Nej... det är just det. Inte skoj att bli magsjuk eller något
Alternativet är mumsiga hemma-hamburgare så det känns ganska lockande!!