För alla oss som gillar Lindex (-kopior) ;-)
hej hoppar in här jag oxå.
Har någon hört om det blir något mer med moln på hos lindex?
hej hoppar in här jag oxå.
Har någon hört om det blir något mer med moln på hos lindex?
Vet inte om det är en kopia av något , men jag gillar ugglorna som finns på deras bebiskläder i mionsta stl. En body brun med oranga kantband tex. Finns "allt" med dom, body, byxor, strumpor, mössa, filt, overall, gosedjur! Har köpt hälften än så länge till min bebis i magen.
ja visst är det ugglor på allt. Bara bra det tycker jag *fint*
Men just den serien som är upp till stl 62 är extra fin faktiskt
Sedan var ju uggle tröjorna i allover mönster som fanns på tag 2 för 3 super fina oxå! köpte en till varje barn här hemma!
missat äppeltröjan! Kort?
jag har inte sett några velor-hängselbyxor! Vilka storlekar? färger? *vill se* Gillar sådana plagg.
En sak som jag tycker är lite konstig med lindex är att de tar in kläderna lite när dom känner för det, dvs. en butik kan ta in en nyhet och en annan samma nyhet 3v. senare.
"min" lindex affär är verkligen efter ser jag, med hängsel velor molnoverall och kanin tights! Vaför kan docm inte ha samma uppacknings dag för nyheter i sina olika affärer??