Vita hem del 6
Juliah - huset är från mjöbäcksvillan och sen har de en säljare för dem här på ett annat företag och det verkar bara vara han där, vet inte om han är egen!?
Juliah - huset är från mjöbäcksvillan och sen har de en säljare för dem här på ett annat företag och det verkar bara vara han där, vet inte om han är egen!?
jag har den här butikstråden bland mina favoriter
www.familjeliv.se/Forum-5-87/m28671141.html
är det den som gäller? Eller finns det fler?
Ska ju på Formex som sagt men vi tänkte hinna med en snabbis på stan också!! Vad ska man prioritera?
Bra matställe? Gärna med mycket mat så man blir mätt Här hemma tycker jag det bara finns baguetter, hamburgare och bakad potatis!
Och när jag är i Sthlm hittar jag aldrig nå´t bra matställe tycker jag så jag hamnar alltid på McDonald´s av blodsockerfallet!
LinaoMatilda skrev 2008-01-17 18:23:06 följande:
ligger Årstiden på Drottningg 88d? Får fram ngt som heter Årstiden torkat & bundet...
vem var det som var med i Aftonbladet idag? Är det bra repotage? Ska jag springa iväg och köpa tidningen?