Vita tråden del 8
mimmi006 skrev 2008-06-21 23:56:49 följande:
Hur möblerar men ett stort allrum, där man ska kunna sitta och titta på tv? Det är snedtak på de möblerbara sidorna... svårt att förklara, ska se till att få in en bild imorgon. Ska man ha soffan mitt i rummet för att det inte ska bli svårt att se på tv?Eller finns det nåt annat smart sätt? Flummig fråga kanske, men är det nån som har det så hemma?MildaMaränger skrev 2008-06-22 17:34:17 följande:
Nytt i min blogg!!mildamaranger.blogspot.com/ååååå vilket kap jag har gjortlivet från ljusa sidan skrev 2008-06-22 17:37:14 följande:
hej tjejer!ser att det är lite långsamt här idag men jag tänkte höra vilka som har fina skåpbilder att visa! Försöker övertyga sambon om att köpa ett gammalt linneskåp att måla om men han har svårt att föreställa sig hur det kommer att bli.so show me!! tack