• Zozzo87

    IDOL 2008 (Vol2)

    Här samlas IDOL fans och diskuterar,jaa just det IDOL!!

    www.tv4.se/idol

  • Svar på tråden IDOL 2008 (Vol2)
  • L jung

    vad är pinsamt med denna låten?

    *sätter mig i hörnet och håller tyst istället... förstår ingenting....


    (¯`♥.¸(¯`♥.¸♥ Me , myself and I ♥¸.♥´¯)¸.♥´¯)
  • Eisa

    Håller med Laila i att Anna är lam.

  • HelleGbg

    ååå va trött jag är på Anna och Johan,,,uuuuuuut med dom!!!!!!!!!!! hon har ju gröt och suddgummi i halsen...som förra årets Sam...ggrhsghaghgsagdhsdghfgjdfkkdl

  • Vildkorn

    Det här var tydligen bra om min 9 månaders lilla parvel får bestämma. Hon slutade leka och lyssnade på låten istället.


    ♥ Älskade Skruttan kom 080220 ♥
  • Philofix

    Låter så konstigt som vanligt när Anna sjunger, mjuk flickröst när hon pratar och sen tillgjord mörk röst när hon sjunger.

    Kevin var lite tam idag, bra men han har gjort bättre tidigare.

  • Eisa
    ming skrev 2008-11-21 20:26:11 följande:
    Men Anna är ju sååå tråkig. Bli politiker eller nåt istället, för så låter det ju när hon pratar. Vilken 16-åring talar så välartikulerat, tydligt och lågt?
    Haha eller hur?
  • ming
    HelleGbg skrev 2008-11-21 20:27:39 följande:
    ååå va trött jag är på Anna och Johan,,,uuuuuuut med dom!!!!!!!!!!! hon har ju gröt och suddgummi i halsen...som förra årets Sam...ggrhsghaghgsagdhsdghfgjdfkkdl
    Totally!
Svar på tråden IDOL 2008 (Vol2)