Inlägg från: RååSa BuBBlan |Visa alla inlägg
  • RååSa BuBBlan

    Molos Lagersalg Hösten 2009!

    malinkaunitz skrev 2009-11-04 20:37:07 följande:
    Vad är de jag läser .. ingen salg på länge?? Jag som inte kan åka på lördag.. Förra helgen va vår bilruta helt sönderslagen när vi kom ut på morgonen.. Sen nu i helgen gick både torktumlaren och tvättmaskinen .. *sur*
    Hua   Stackare!! Tråkiga utgifter..
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    nikki2006 skrev 2009-11-04 20:43:39 följande:
    Jooooo kanske, men skall alla åka samma dag för annars kunde vi kanske varit hos mig först kvällen innan och sovit här. jag bor bara 3 mil från malmö
    Tofflan, jag och Teija kan inte vara med på träff denna gång tyvärr Vi åker bara fram o tbax ursnabbt.. Hoppas du kan komma en liten stund!!
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    nikki2006 skrev 2009-11-04 20:48:24 följande:
    Åhhhh nej. jag som ville träffa dig lite mer. Du måddee så dåligt sist så det hade varit kul att lära känna dig lite mer denna gången.Är det någon som hade varit intresserad av en pölsekärringträff dagen innan????????????????????????????????????????????? ????????????????????
    Mmmm... Jag va inge skojsig alls sist {#lang_emotions_undecided} 

    Hoppas vi kan få komma NÄSTA gång, för det BLIR en nästa gång så e de bara!!
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    Tejja skrev 2009-11-04 20:48:46 följande:
    Tjeeeena! Inget nytt från salgen här? Sitter alla och väntar på att tjejerna ska komma hem och till datorn? Jag släppte bomben till mina stora barn (7+9) att ja ska åka till Danmark på fredag-lördag. Vilket ramaskri; VI VILL FÖLJA MED!!!!!!! Men se, det fick de inte! Jag tycker själv att det är helt galet att kvista ner på 24 timmarsvisit, varav mer än hälften av dygnet kommer att gå åt till resa...Men, men, nu blev det så denna gång. Jag får vara glad att jag kom iväg iallfall. Idag skulle jag in till stan och växla pengar. Men jag GLÖMDE bort det och kom hem igen utan pengar!   Nytt försök på fredag. 
    Mina stora vill åxå åka med, men dom skulle ha urtråkigt det lovar jag.. Sen skulle dom nog inte orka heller *tung resa*

    Oj! Glöm INTE pengarna i morrn, kan bli liiiite tungt utan vettu

    Hämtar ut biljetterna i morrn
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    Emeli Johanna skrev 2009-11-04 20:50:32 följande:
    Smultrons bil har stannat för att äta på McD, så därifrån dröjer det nog med bilder.. Fick en snabb rapport av min syster så ni som ska shoppa minikläder kan nog se fram emot ett par guldkorn, hon hade hittat både kaninbody, lammbyxa och elgitarrsuit till min mini. däremot nästan ingenting till min son på 2,5 år (baby 92)
    Å ska dom äta NU? Jädrans va dom va läääänge där inne   *underbart*
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    nikki2006 skrev 2009-11-04 20:52:39 följande:
    Nej du var inte så skojsig kanske men jag kännde att det bodde en mer intressant härlig och underbar männsika i dig. det lyser igenom direkt när man träffar dig
    Jo då, det finns mer liv i den här tanten än vad som syntes sist Även om jag kan vara lite småblyg första gången man ses sådär {#lang_emotions_embarassed} Sist va jag bara trött trött trött..
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    nikki2006 skrev 2009-11-04 20:54:10 följande:
    Men hallååååååå hur mycket skall de äta liksom. SLUTA ÄTA OCH PALLA ER HEM OCH FOTA ERA FYND
    Ja ett jädrans ätande liksom!! Har dom inte hört talas om DROPP   Upp piggande och näringsrikt, och det kan man inta samtidigt som man fotar fynd
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    nikki2006 skrev 2009-11-04 20:56:01 följande:
    Ja men det var ju förståligt medJag skulle verkligen vilja åkaJag får sova på saken
    Ja sov ordentligt å sen kommer du  
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
  • RååSa BuBBlan
    Tjollabolla skrev 2009-11-04 20:56:19 följande:
    ÅHH minikläder! 
    ha ha ha ha   kommer inte finnas ett miniplagg kvar efter din framfart på Lördag
    Även på de vackraste platser växer det ogräs (AN 2001)
Svar på tråden Molos Lagersalg Hösten 2009!