Dansar med vargar!
Men HALLÅ!!! Vakna nån gång, jag har tråååkigt!!!
Men HALLÅ!!! Vakna nån gång, jag har tråååkigt!!!
Du börjar väl bli rätt stor nu, Jenny? Svårt att sova?
OJ! Här kommer det bekännelser, bara så där, och vid den här tiden på morgonen. Får jag fråga varför du tog den första ciggen?
Ja, inte behöver du ursäkta dig inför mig, Pandy. Jag är f.d. rökare och snusare, och har trillat tillbaka många gånger i mitt liv. Nu är jag rökfri sedan två år och fyra månader och snusfri sedan ett år och tre månader. Tycker det är underbart!
Jag förstår vad du menar. Jag kändes som ett hopplöst fall. Så kände ju jag också, mest av alla. Och nu sitter jag här och är så nervös och hoppas att allt är bra. Jag KÄNNER ju knappt något!
Jo, mensvärk har jag till och från...
Hallå!
Tänker ändå avstå alkohol, eftersom man trots allt delar blodomlopp med bebben. men sen, när det ska ammas, då ska jag och gubben glatt skåla i rödvin härhemma.
Ja, idag har vi haft en bra dag tillsammans.
Har just asgarvat åt ditt svar på Prickens vägbeskrivning.
"Ring Hasse Aro!"