Inlägg från: Bubbis10 |Visa alla inlägg
  • Bubbis10

    Vi fortsätter, Bf aug 10

    Hey tjejer.....

    nu loggar jag på en stund...har inte läst bakåt, så jag skriver hej..hahahaha

  • Bubbis10
    lillabambi skrev 2010-04-15 22:10:44 följande:
    hej snögging :) hur är det?
    well hellu bruchan...haha
    bara fint, har vart lite seg ida bara...typ ingen lust till ngt annat än å äta...haha
  • Bubbis10
    lillabambi skrev 2010-04-15 22:23:30 följande:
    hahah... men mat är fantastiskt gott nu för tiden :D
    jo idag har jag ätit så sjukt mkt, lagade en supergod gryta...mumma...
  • Bubbis10
    knyzzel skrev 2010-04-15 22:26:48 följande:
    Hej... Nu e jag oxå här. Har städat hela kvällen... Så jävla äkligt golvet var... Fy! Ska ha gäster i morron å då vill man ju inte har ÄKLIGT i alla fall.... Tur att man har besök ibland så att moppen kommer fram... hahahahaha
    heeey :)

    haha ja tur e väl för gäster, haha asså jag skulle böja mig fram å det va som om magen låste sig, å det gjorde ont?
  • Bubbis10
    knyzzel skrev 2010-04-15 22:31:52 följande:
    Måste bara berätta... När jag satt på engelskan i dag så sparkade Junior så att man såg det JÄTTE tydligt. hihi Så jätte mysigt Lätt gott själv så ska jag äta tigerpudding nu om 5 min, hoppas att d e gott?!
    hahaa det va jag åxå med om, haha man såg tydligt att det va en liten hand eller fot...det e sååå mys..man blir lycklig :) tigerpudding?
  • Bubbis10
    knyzzel skrev 2010-04-15 22:34:37 följande:
    Foglossningar? eller så tryckte han väl på något organ. Så har jag oxå det måst balansera på ett ben om jag ska ha tag på något på golvet eller huka mig. kan inte bocka mig, då tar d slut å luft känns d som å ett långt utdraget hugg... en ilning typ. Gör jätte ont.
    mja foglossning tror jag inte att det va, å inte lilleman...det kändes som om magen låste sig i ett läge när jag böjde mig fram, å när jag skulle resa upp mig så gjorde det ont, inte längre dock..
  • Bubbis10

    natten till idag så kändes ligamenten rejält.....

  • Bubbis10
    lillabambi skrev 2010-04-15 22:47:21 följande:
    mumms :) jagh har faktiskt varit lite duktig o bakat lite idag :P
    oj, åh va gött....va blev det då? gu nu e jag ororlig.....
  • Bubbis10
    knyzzel skrev 2010-04-15 22:49:45 följande:
    Kan vara att du sträckt dej kanske, men orolig behöver du nog inte vara gumman . Själv så har mitt ben (höger) lossnat hel i fogarna å lever ett eget liv.  Ibland så snubblar jag på d å ibland så viker d sig när jag trampar ner. Lite små läskigt lixom å gör ont så att jag måste stanna en stund å bara känna efter. Hade jag inte haft byxor så hade jag nog tappat fanskapet.
    mja det va som om typ, aa du fårkramp i tårna å dom spretar...när jag böjde mig fram så va det lungt men när jag skulle böja upp mig så va det som om hela megen låste sig i ett läge å det gjorde ont...som när tån spretar fast det va magen..men det släppte rätt fort, men obehagligt....men fyy va jobbigt å ha det så med benet..låter ju dessutom livsfarligt...
Svar på tråden Vi fortsätter, Bf aug 10