K*B*N, pratar del 11
Nu klipps mina inlägg igen, ni ska FÅ VARA inte dåvarande!
Nu klipps mina inlägg igen, ni ska FÅ VARA inte dåvarande!
Tänkte det men jag måste ju ha en ny som jag inte ser ut som en galen professor på också.
Okej, jag lovade bilder.
Först ut, jag i slutet av september 2010 precis när jag började ta tag i vikten och med långt hår.
Och sedan jag idag, nyklippt och 12,8 kg lättare. Observera att jag inte har testat fixa till håret själv ännu utan det är frissans stil och efter en hel dag. Bild både med och utan brillor (och ja, jag ska färga håret ).
Så vad säger ni? Syns det att jag tappat lite vikt och då inte bara i hår.
Frisyren tror jag blir okej när jag själv har fått leka lite och vant mig vid den. Men det var inte riktigt vad jag väntade mig. *s* Det är vädligt snyggt bak iaf, spretigt och ruffsigt, det gillar jag.
Jahaja, man kanske borde gå och ruffsa till sig och klä på sig något mer offentligvänligt inför tuttkvällen.
Kikar in lite snabbt bara. Har gått och lagt mig med tröttnöffe. Idag har jag haft ont i skallen hela dagen så jag har varit helt off.
Idag kom min (ja min) fina randiga åkpåse. Har inte hunnit testa än, ska göra det imorrn. det blev ett rött Axel