Kramiiis vänner
Här träffas vi och pratar och stöttar Kramiiis
Här pratar vi om det mesta men ABSOLUT INGET bebis och gravidsnack!!
Här träffas vi och pratar och stöttar Kramiiis
Här pratar vi om det mesta men ABSOLUT INGET bebis och gravidsnack!!
Nevadita: Självklart!!!
Kramiiis: Underbara vän du är värd något bättre....... så fin och underbar som du är..... KRAM KRAM
Natti natti kramiiis hoppas du gosar riktigt mycket med gosekissen ikväll.
lilla jj: mmm jooo... men mina föräldrar är ju så osmidiga....
sambon har sagt i höstas att han tycker vi ska berätta hur det är. Men om han vill eller inte vet jag egentligen inte.
om jag packar ihop och drar så är det nog definitivt slut. Och det är väl det jag är så rädd för. Antar jag. Parrådgivning vågar jag inte ta upp... vet ju hur han var när vi var hos kurator inför ÄD på KS (som man var tvungen till), tyst som en mussla och förstod inte alls meningen med besöket... så ja vet inte.
nevadita: jag vet ju inte vad jag vill jag är så förvirrad
kram på er alla sötnosar!
ursäkta äckligheten i detta inlägg. Men igår när jag var på toa så låg det lixom en ganska så stor "hinna" i trosan tillsammans med lite blod (själva hinnan var dock inte blod i sig, utan bara täckt av det), var inte alls som de klumpar jag brukar blöda ut vid mens, utan helt annorlunda, alltså en hinna som gick att veckla ut (öhh ja jag var tvungen att kolla vad det var
).
Vad är det för nåt?? ska man börja bli orolig eller?
bara undrar vad man kropp håller på med.
Tycker också det låter som slemhinna.
Jo med tanke på att dina föräldrar är osmidiga så kanske det blir fler frågor än vad du orkar med. VAd tycker du själv. Vill du berätta? Det är väl inget konstigt att ni vill hålla det för er själva. Och om dina föräldrar hade varit liiite smartare så kanske de kunde lista ut hur det ligger till.
Tror du verkligen att han gör slut om du åker bort för att tänka och få lite andrum? Kanske kan det göra att han faktiskt saknar det han har, eller? Han kanske blir förvånad över att du faktiskt inte alltid finns där. En liten markering från din sida som kanske får honom att vakna upp liksom. Du behöver ju inte dra utan att tala om det för honom.
kikar bara in lite snabbt och kramar om dig kramiiis
![]()
Kramar till dig Kramiiis och alla andra......
Är magsjukan bättre nu föresten? Hoppas det!
God morgon Kramiis!
Hur har du det? Hoppas det går superbra på jobbet nu och att magsjukan är bättre.
Stor kram o trevlig helg!