Inlägg från: Kakaa |Visa alla inlägg
  • Kakaa

    Trash-tråden

    MrC skrev 2012-11-16 10:31:32 följande:
    Hej min FavvoKakaa! Kyss
    SÅÅÅ ska det låta! *klappa rumpa på* Nu skall jag dricka morgonkaffet och ta morgonsnusen.. för att jag bennemej förtjänar det!
  • Kakaa

    Föresten, igår blev jag svartsjuk för första gången.. sådär "Glamour-svartsjuk" så jag ville döda någon.. 

  • Kakaa
    MrC skrev 2012-11-16 10:38:28 följande:
    Jasså, men lite svartsjuka är nog hälsosamt ibland.
    Lite svartsjuka ja.. men jag ville upp till Umä för att krossa denna bruds pannben för att sedan pissa henne i munnen. Solig

    Eventuellt skulle jag nog villja häfta ihop hennes två blygdläppar mot varandra och hänga ut henne på något fint träd för allmänbeskådning efter att jag karvat in "Äckelpäckel" på henne. Tihihih Oskyldig

    Svartsjukan är en hemsk känsla.. 
  • Kakaa

    Speciellt när denna flicka är blond, smal och har världens underbaraste plutmun.. och jag .. är jag. -.-

  • Kakaa
    MrC skrev 2012-11-16 10:46:55 följande:
    Mäh! Vad har hon gjort för att förtjäna denna behandling?
     Hon skickade en fittbild till min gubbe.. 

    Okej ifall hon håller på över datorn över mail och skit.. då bryr jag mig inte, ärligt

    Men till mobilen .. vid midnatt.. DÅ BRYR JAG MIG! Speciellt när hon vet att jag ligger bredvid och förmodligen sover.. Då är det ganska smaklöst.

    Sedan har jag och gubben en öppen relation (Inte öppen som att vi knullar allt och alla) Men vi är flörtiga, och öppen kommunikation så jag visste om redan innan jag och gubben blev ett par att hon höll på sådär och han hade "hållt på" innan också.. min gubbe har en historia och det är accepterat..

    även hon och jag har pratat och hon är snäll men är lite småblåst utav min uppfattning, och dom får skicka söta mail och slibbiga porrnoveller till varandra det är fine, jag vet att min gubbe går loss på mig sedan..

    Det var just bara situationen som uppkom som jag blev sur på.. och det att hon är vacker. :( (hon har dock inte lika fin röv som jag!)
  • Kakaa
    PrimitivMan skrev 2012-11-16 10:54:49 följande:

    Det lät som en rejäl svartsjuka det där. Du låter en smula upprörd minst sagt.
    Solig 
  • Kakaa

    Hon är blond och vacker och jag har dåligt samvete för att jag glömt bort att göra mig själv vacker då och då.. 

    Jag tror detta är varför jag faktiskt blev så sur.. Jag är själv medveten om att jag skitit i allt sånt. :>  

  • Kakaa
    MrC skrev 2012-11-16 11:13:00 följande:
    Ouch, okay. Jag tycker inte du ska bli så sur på henne över detta. Tror inte hon kände till spelreglerna riktigt.
    Som sagt, är egentligen inte sur på henne, utan på situationen och det att hon är så söt. :( 

    Min frusteration bara åkte ut över henne.  
Svar på tråden Trash-tråden