Juli bebis 2012
Enilorac: är också gärna med på att peppa och peppas! Får fortfarande inte gå längre promenader än typ 30 min, har en inflammation i höften och går hos sjukgymnast, men det har blivit bättre så snart så! Ska göra plankan varje dag men för mig räcker 3x30 S än sålänge
sen tänkte jag även börja med lite lättare styrketräning här hemma med!
Vi bytte tull sittdel när hon var 4 mån. Hon vagnvägrade ju de 3 första månaderna så liggdelen har ju inte direkt blivit sliten
Våra nätter är också stökiga så ikväll när maken kommit hem så ska vi flytta in spjälsängen in till oss, just nu sover hon mellan oss o det börjar bli tufft med den här lilla ålen.
Anjiali: be nån instruktör att känna på magmusklerna, det gjorde de här på mamma bootcamp pass som jag var på! Har också ett gäng kilon att bli av med fortfarande så nu kör vi!!!