• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • pillan3
    mrme skrev 2014-01-21 20:27:41 följande:

     


    då bjuder jag på en hårig mage ;)
    Ja bjud på bara att fortsätta
    Now I?m floating like a butterfly, Stinging like a bee, I earned my stripes, I went from zero, to my own hero
  • Anonym (mollymus)

    Får bröstvårtorna visas i bild? Alltså, HELA brösten? Kyss

  • Movit
    Anonym (mollymus) skrev 2014-01-21 20:44:50 följande:

    Får bröstvårtorna visas i bild? Alltså, HELA brösten? Kyss


    Ja
  • labben
    Anonym (Ensam..) skrev 2014-01-21 10:56:55 följande:
    Mitt sista bidrag i denna tråd. Lämnar er nu. När man redan mår ganska dåligt av olika skäl så behövs inte mycket, i detta fall räckte det med en kommentar. Jag hoppas att ni som skriver elaka ord till
    Andra här inne tänker er för en extra gång innan man spottar ur sig någon elak kommentar.

    Ni andra kvinnor och män är helt fantastiska och jag önskar er allt gott i framtiden! Ni vet vilka jag menar
    Du är så himla söt, vacker sexig och så vidare! Tråkigt att någon i denna tråd får dig att känna så här..
    Respekterar ditt val

    Ha det bra! Hjärta
  • labben
    pillan3 skrev 2014-01-21 19:32:18 följande:

     


    WOW! behöver knappast tillägga mera..
    Cool
  • pillan3
    sören lindkvist skrev 2014-01-21 19:58:30 följande:
    [/quote]

    Tack

    [quote=72299973][quote-nick]Anonym (Piper's pipe & pipeliner's) skrev 2014-01-21 20:00:39 följande:[/quote-nick][quote=72299527][quote-nick]pillan3 skrev 2014-01-21 19:32:18 följande:[/quote-nick]



    Herrejävlar herrejösses herregud! Mums-mums är mums-mums det är ett som är säkert![/quote]

    Ja det är ju klart att mums-mums är mums-mums kan ju inte riktigt säga jag vill ha en chokladkaka om det är mums-mums man vill ha haha...kan lätt bli lite fel då
    labben skrev 2014-01-21 20:54:54 följande:
    WOW! behöver knappast tillägga mera..



    Now I?m floating like a butterfly, Stinging like a bee, I earned my stripes, I went from zero, to my own hero
  • pillan3
    Movit skrev 2014-01-21 20:56:09 följande:
    Klent med bidrag här idag så jag drar väl på med en repris
    Vart har du grannen då? Snygg bild också Skrattande
    Now I?m floating like a butterfly, Stinging like a bee, I earned my stripes, I went from zero, to my own hero
  • mrme
    La Chica skrev 2014-01-21 20:31:32 följande:
    Oj, vilken utsikt...! Looking good misterGlad Kliar lite i fingrarna nu faktiskt, hade inte varit fel att känna lite på magen...Skäms

    ja då lär ju en sak vakna till ;)