• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Sacro

    Känns som jag får skicka on en bild med. Kan ju inte vara här inne och glo utan att dela med sig något. Tyvärr är jag i mitt livs sämsta form men jag bjuder på det :).

  • Anonym (Solar)
    Anonym (Kaponjär) skrev 2014-07-23 17:35:45 följande:
    Synd att man inte fick följa med! Sen ser jag faktiskt att du är snygg...precis som jag misstänkte!

    Blir det nakenbad?
    Tack för dom snälla orden. Det är inte läge att bada naken när man är på en välbesökt strand
    straight arrow skrev 2014-07-23 17:36:49 följande:
    Vackert! Du ser ut att ha ett väldigt fint ansikte.
    Tack
    Movit skrev 2014-07-23 18:07:48 följande:
    Lyckliga den sjön som får njuta av den vackra skapelsen. Inte bara en otroligt vacker kropp och tatuering utan en väldigt vacker haka och mun.....kan bara fantisera om hur vackra ögonen är som sitter ihop med den kroppen....

    Hihi tror inte sjön bryr sig om har jag ser ut för den tar ju emot vem som helst utan att bli sur.
    Tack!
    Ögonen är jätte blå så jag har tagit en bild på dom som jag kan ladda upp här

  • Anonym (Solar)
    Borkason skrev 2014-07-23 18:14:38 följande:
    Dopp i grytan? ;)
    Då får min kille lite senare idagGlad
    ÄngDal skrev 2014-07-23 18:22:03 följande:
    Vacker kropp och vackert ansikte! Du är så het att jag bli bländad Cool
    Tack för dom fina orden om min kropp

  • ÄngDal
    Anonym (Solar) skrev 2014-07-23 21:00:38 följande:

    Mina ögon.


    Mycket vackra ögon också :)

    Din pojkvän måste vara lycklig med en så välsvarvad och snygg flickvän (har glömt att säga att du har ett väldigt vackert hårsvall också).
  • Anonym (Nyvaken)

    Sitter här hemma uttråkad till max

  • Movit
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-07-23 21:07:05 följande:

    Sitter här hemma uttråkad till max


    Sitter borta uttråkad till max......är ditt hemma mitt borta eller mitt borta ditt hemma? Semester i all ära....men inte idag....eller jo nu blev den ju trevlig Flört

    Fantastiskt vacker bild!
  • Anonym (Nyvaken)
    Movit skrev 2014-07-23 21:10:28 följande:
    Sitter borta uttråkad till max......är ditt hemma mitt borta eller mitt borta ditt hemma? Semester i all ära....men inte idag....eller jo nu blev den ju trevlig Flört

    Fantastiskt vacker bild!
    Hehe vart är ditt borta då? Men det är ju alltid gött med sol iaf
  • Movit
    Anonym (Nyvaken) skrev 2014-07-23 21:12:32 följande:
    Hehe vart är ditt borta då? Men det är ju alltid gött med sol iaf
    Mitt borta är vid det saltare vattnet.....där maneter kan brännas och där man tuggar chex och inte kex....