• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anonym (36 åringen)
    Anonym (UUU) skrev 2015-01-04 14:46:29 följande:

    Ojdå....


    Oj.. Du är en skönhet.. Riktigt kvinna.. Härligt..
  • Aros02
    Anonym (pillllan) skrev 2015-01-04 14:13:46 följande:

    Sol här med  


    Ser jag det, vackert pillllan! (E det fyra l? Blir temporärt dyslektisk när jag läser ditt nick!)

    Solbrillor på!
  • villaste
    LostInTranslation skrev 2015-01-04 15:15:22 följande:
    Det är något väldigt bekant över dig...Något nästan oemotståndligt... smile5.gif  Kyss
    Haha trodde nästan du dött pga för mycket julmat eller nåt :P
  • Aros02
    LostInTranslation skrev 2015-01-04 15:16:44 följande:

    Stämmer! Jag är 90% charm och 10% muskler....


    Jag e precis tvärtom!
  • Aros02
    Prinsessan 83 skrev 2015-01-04 14:57:15 följande:

    Haha aaa Betty boobs hemliga syrra

    De ena behöver inte utesluta de andra

    Slicka och springa.. Söndagen är lång


    Precis! Å nu e "springandet" avklarat!..
  • LostInTranslation
    villaste skrev 2015-01-04 15:34:33 följande:
    Haha trodde nästan du dött pga för mycket julmat eller nåt :P
    Nejdå, jag har bara testat att vara lite måttlig ett tag
  • Anonym (pillllan)
    LostInTranslation skrev 2015-01-04 15:14:06 följande:
    Får erkänna att läppglans är en riktigt turn on för mig smile5.gif ...Tror det är alla associationer som drar i gång i huvudet på mig. Tackar lätt ja till att ta del av din. Bästa sättet att hålla läpparna i trim denna tid på året haha. Och ja varför inte köra på och smörja upp lite fler områden när du ändå är igång.  Kyss Kanske kan krävas tyngre artilleri än läppglans iofs...eller det skadar ju aldrlig menar jag....
    Här behövs det inge tyngre artillerier Losten!! Hahaha
    du kanske har lite gångjärn som behöver lite smörj, jag ställer upp med läppglansen i högsta hugg
  • Anonym (pillllan)
    Aros02 skrev 2015-01-04 15:33:05 följande:
    Ser jag det, vackert pillllan! (E det fyra l? Blir temporärt dyslektisk när jag läser ditt nick!)
    Solbrillor på!
    Japp! De e fyra L i mitt namn! Kan ju vara så mina bilder kanske bidrar till din temporära dyslexi hahahah