Inlägg från: Lovan |Visa alla inlägg
  • Lovan

    Västerås-mammor?

    Hej alla glada!
    Oj, blir det träff på lördag? Vad skoj! Får man hänga med även fast man inte hängt på den här tråden tidigare? Bor i Surahammar och har bf 29e januari.

  • Lovan

    Åh, vad skoj! Då kommer jag like a skott!

  • Lovan

    Attans - jag måste med största sannorlikhet jobba på lördag... Illa illa... Men men, jag får väl följa med på nästa träff istället!

  • Lovan

    Jag hoppas att jag inte är upptagen när det blir dags för nästa träff!

  • Lovan

    Attans, jobbar då också. O jag jobbar till 18.30 så det blir lite sent att komma bort till stan och fika med er då... SYND! Men det går väl fler tåg? *hoppas hoppas*

    Många kramar till alla västerås-mammor!

  • Lovan

    Hoppas att ni hade roligt på träffen den här gången också! Hoppas på en snar nästa träff! =)
    //Lovan, v22 som lyckas missa alla träffar hittills...

  • Lovan

    Nästa söndag - den 3e oktober, hur många mammor kan träffas då? Träffas och fika inne i stan och bara ta det lugnt. =)
    Den gången ska jag i alla fall kunna komma ifrån. Har ju jobbat varje gång det har varit träff hittills, typiskt nog.
    Men då kan jag i alla fall.
    Så vad säger ni tjejer? Äta lunch tillsammans kanske t om?

  • Lovan

    Nitis77 - kolla runt du. Tänkte en lunch kanske? Typ sandwich-shop? Eller, den kanske inte är rökfri? Och jag vet inte om vi får plats där (vet ju inte hur många ni har varit hittills på träffarna).
    Men du kanske vet bättre. Jag är ju helt borta vad gäller ställen man kan vara på inne i stan. *Lovan lite koko ibland* Men så blir det kanske när man bott i Sura ett tag. =)
    *kramar om alla västerås-magar*

  • Lovan

    Oj, så skoj det ska bli på söndag!

  • Lovan

    Jo, just ordet LUNCH tyckte jag om i alla fall.

Svar på tråden Västerås-mammor?