Hej tjejer!
Vad duktiga ni är som shejkar! Idag har det INTE följts nån diet här hemma... Åt precis en Big Mac & co. Inte bra!! Addes kusin kommer förbi så vi ska fika, därför blev McDonald´s en nödlösning för att hinna städa mm.. Kunde iofs tagit en sallad, men men
Från imorgon blir det riktigt seriöst, så pepp pepp!
Blev inget bilköp idag, vi har varit runt och kollat lite mer samt varit på banken och fått lånelöfte! Så fort pappren är klara så ska vi köpa bilen! Jippi!
Lusse: Inte helt hundra ännu men till 99% blir det en Mazda3! Låter som en jättebra hyra för en 3:a vid Universitetet, det är ju toppen att ha nära hem sen när man har en liten.
Yoyna: Har inte heller skött dieten, men nu jäklar! Nu får vi peppa järnet! Ska ut och springa imorgon!
Cia: Tråkigt att golfen gick dåligt, du ska se att det snart kommer gå bättre igen, det brukar ju gå lite i vågor! Mysigt att sambon är hemma, ska hålla tummarna för att han inte behöver flytta tillbaka!