Inlägg från: Theresa1 |Visa alla inlägg
  • Theresa1

    *ger mig tillkänna*

    Men Jane då!!! Såg åt PE att ta hand om dig, det är han skyldig dig efter festen haha.

    Madde: Det drar ihop sig!

    Tania: Snorren ligger kvar i kylen fortfarande, men den åker i soporna idag

    Eli: Håll ut, det kan ju inte komma som en chock att det suger att vara gravid, det var ju inte länge sen sist haha. Om du bara satte dig ner o andades ett tag kanske du skulle måbättre.

    Maria: Pullan, ska vi ta en kaffe o diskutera politik snart

    Elin: Väntar på besked från pappsen.

    FINE: Välkommen, frågeformulär kommer!

    jeskan: Formulär kommer till dig med fast du hängt här ett tag... Välkommen du med förstås ungifär 1000 år försent

    är du nöjd nu madde?? Jag har suttit vid MSN o väntat på dig i en evighet nu, var fan är du?

  • Theresa1

    UÄÄÄÄK!!! Max hade en fästing, jag var värsta supermom o var lugn o visade inte alls att jag skrek o grät inombords! Vi tog bort den utan problem.

    Heja mig!!!

  • Theresa1

    Jag sitter här ensam o sviken av mina vänner Trodde jag skulle vara med o leka idag men preggot o tvättbjärnen bara drog.

    BRA POLARE!!!



    IT´S ALL LÖÖÖÖVE Hoppas ni hade det bra brudar

  • Theresa1

    Men annars var det ju så att madde o jag kom på det timmar efter att alla lagt sig. Så nån egen hemlig klubb vet jag inte riktigt om... Kanske klubben för vi som aldrig går o lägger oss i tid då

    Alla kan inte ses hela tiden, vi är ju människor också eller hur tjejer, inte bara sillar. Sillarna umgås utan att utesluta någon! Men ska man bara ta en kaffe på stan kanske det blir att två hakar på för att det var dom man pratade med nyss.

    Ingen är utanför!

    Andas tjejer Bara kärlek!!

Svar på tråden Små silla simmar i stim