Unga mammor göteborg?
Finns det några unga mammor i Göteborg? Skulle vara kul att följas åt/stötta varandra och kanske fika eller promenera ibland!
Själv är jag 19 år och har en dotter på 12 dagar, bor i Västra Frölunda.
Finns det några unga mammor i Göteborg? Skulle vara kul att följas åt/stötta varandra och kanske fika eller promenera ibland!
Själv är jag 19 år och har en dotter på 12 dagar, bor i Västra Frölunda.
Jag kommer, heter Vici och har en dotter på 8 veckor. Vi ses nedanför trappan då, så vi hittar varandra! =) Ska bli trevligt
Va synd att inte du och Rasmus kommer Camilla! Jag kanske hade kunnat hämta dig med bilen, för du bor ju inte så jättelångt bort. Men med två barnvagnar, två bilbarnstolar och två personer i min lilla bil, så är det tyvärr omöjligt. :(
Jag kommer iaf! Heter Malin och har en pojk på 4½ månad. :)
ses sen!
Hoppas ni får en trevlig dag alla som ska träffas......
vart tog viicii vägen undrar jag?
tackar för en trevlig dag och hoppas vi ses igen
jag nämde att Vici inte kunde komma, men det var kanske ingen som hörde det när Adrian låg och var sur i vagnen. :P
lille Caylie hade ont i magen och fick åka till sjukhuset, därför kunde inte de komma. :( hoppas allt är bra med dem!
jamen en promenad nästa vecka igen låter trevligt! :)
ja ha det missade jag totalt
det var ju tråkigt.
hoppas de kan dyka upp nästa gång!