• passau

    Halva reapriset!!! del 2

    Nu kör vi igång del 2!


    Nu räknar vi ner och ger tips på när det borde dra ihop sig till att vässa armbågarna och ge sig ut, helst innan alla andra!

    Kappahl, Lindex, HM, OBS/COOP, och alla andra märken är välkomna!
    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2014-01-02 08:08
    Har gjort en hemsida med alla tidigare reor...
    Halvareapriset.blogspot.se
  • Svar på tråden Halva reapriset!!! del 2
  • choklaa

    Jag har vunnit en årsförbrukning av nestle barngröt, från 6 månader och uppåt. Undrar om de finns intresse att köpa värdecheckar av mig då min stora slutat äta gröt för länge sedan och den lille är allergisk.

  • Pyssilullan
    choklaa skrev 2015-03-19 10:42:22 följande:

    Jag har vunnit en årsförbrukning av nestle barngröt, från 6 månader och uppåt. Undrar om de finns intresse att köpa värdecheckar av mig då min stora slutat äta gröt för länge sedan och den lille är allergisk.


    pris? Jag kan vara intresserad. Men vill ju inte betala för mkt :)
  • ZZ12

    Kappahl hade halva rea-priset idag på barnrean  i Vällingby C

  • Koppkaka
    project baby skrev 2015-04-21 15:11:24 följande:

    Kappahl började halva reapriset idag mot uppvisande av sms eller kod online "se50"


    Räckte med att räcka fram medlemskortet.
  • Regnbågsfärg
    trollis 81 skrev 2015-04-22 20:30:49 följande:

    Vad e d för nått Kappahl rear ut?


    Samma barnkläder som sist :/
  • EmmaPa

    Bra tråd! Någon som vet var man kan hitta bärselar rabatterat? Har letat runt som en galning men det är svårt att hitta rätt i djungeln. Även cykelbarnstol är tacksamt. Tänk att man alltid är ute i god tid inför våren/sommaren! ;)

    Så kan jag tipsa om billiga barnprodukter på megafynd.se. Inte kläder men typ våtservetter, babyoljor och så. Köpte en massa 10 pack våtservetter där förut. Hade det till äldsta sonen när han va liten men hittar inte dem i affärerna nu när minstingen har kommit. 

Svar på tråden Halva reapriset!!! del 2