Emelle skrev 2011-01-10 16:20:56 följande:
Jo Max är ju 9-14 tis-ons-tors. Men J slutar ju tidigt ibland och kan hämta då.
Men jag har ingen koll på tiderna annars, är ju lugnare när det bara är små bebisar där tänker jag...
Och Mån och Fre är ju Max ledig och då kan ju jag ta med honom. Är William (och Nova Ludi) lediga Mån och Fre med?? Isåfall kan man ju ses där och aktivera dom lite

Har inte varit nere nått än, vilken tänker du på? Med Nova var jag på Liten och Stor, trivdes jättebra där.
Nova är också ledig måndag och fredag, än så länge är ju sambon hemma, han börjar jobba nästa tisdag, då tänkte jag komma igång med livet :P haha än så länge är vi lite i babybubblan då allt annat är avstannat, men nova börjar dagis imorgon så vi mjukstartar med det :)
Hänger jättegärna på ner sen, både med och utan syskon. Nova kommer absolut behöva busa av sig med andra ungar även om det bara e två dagar hon e hemma :)