Hur överleva i nätdejtingdjungeln?!
hahaha bor inte du i götet;)

Var bor du själv?


VIQ, ok men då är det ju nästgårds.
Är på Arlanda nu. Strax blir det Edingburg och Ängelholm i en salig mix.
Ha en bra dag :)

Jag fick för många år sedan ett mejl från min då grannes fru. Vi brukade skämta med varandra ibland och då jag satt med barnen vid sandlådan och hon kom cyklande från jobbet så lyfte hon alltid lite extra på benet för att jag skulle se under hennes kjol osv ni förstår. Ärtig tjej.
En dag fick jag ett e-mejl med en bild av en tjej som liknade henne. Tjejen blev påsatt av en häst.....
Jag returnerade då ett mejl med en fil som jag fått av min bror. När man öppnade så hände inget men när man stängde ner webbläsaren så var bakgrunden utbytt till en hiskelig bild på en tjej med könshår från knä till navel. Inte särskilt läcker.
Hon berättade senare vad som hänt. Hon var då VD sekreterare på Andersen Consulting. Datorn hakade upp sig så hon fick kalla på support. En kille kom och startade om hennes dator. Under uppstart så visades den bilden, som hon inte visste hur den kommit in i hennes dator, hela tiden.
Stämningen blev väl lite udda och hon skämdes så hon ville sjunka genom jorden sa hon...
Hon tog det rätt väl men inte just då

Åhå
Såg någons sida där det fanns massor.
God natt, zzzzzzzzz
