• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Deffad
    studentbruttan29 skrev 2014-09-30 15:58:59 följande:
    Omöjligt. Förvånad
    Tekniken håller oss ifrån varandra tyvärr Rynkar på näsan
  • Doctor Why

    Loggar ni in på den gamla versionen så kan ni se andras pressentationer via datorn. Alltså se de som vill att andra ska få se information, bilder mm.

    Den gamla finns nu att hitta på den nya sidan under Forum..den gröna rutan som ligger längre ner på den sidan Glad

  • Nordic1974M
    LaChica skrev 2014-09-30 09:34:19 följande:

    God morgon tråden! Idag är en alldeles särskild dag, nämligen Chicas födelsedagFlört
    Bjuder på lite bilder...bara för att!
    Ha en bra dag snyggingar!


    Länge sen man sett bilder av dig här men du är lika snygg som förrut =)
  • Trunk
    studentbruttan29 skrev 2014-09-30 09:28:20 följande:
    Tyvärr inte, bor i södermanland. ;)
    Aros02 skrev 2014-09-30 08:19:42 följande:
    Som tagen från en Rubensmålning!

    Måste va trevligt att ta i dig!

    Tack. :)
    Det ändrade resplanerna direkt! Nästa vecka blir det Södermanland! Du har den finaste rumpa jag någonsin sett! Ditt godmorgonfoto är sjukt fint! Man vill bara äta upp dig! Tungan ute
    Nyfiken
  • Anonym (Dumspirospero)
    Zack skrev 2014-09-30 18:23:16 följande:
    Ja här sitter jag i en fåtölj, men jag hade mycket hellre velat ligga....ned ;)
    Ja där sitter Zacken! Snygg som vanligt
  • Zack
    Anonym (Dumspirospero) skrev 2014-09-30 19:46:25 följande:
    Ja där sitter Zacken! Snygg som vanligt smile1.gif
    Tack sötnos ;)