• Anonym (orakel2)

    Fråga oraklet 2.

    Berätta kort om ditt problem, följt av stjärntecken och sedan ställ frågan. Jag tänkte öva lite på mina förmågor att känna något om just dig. (Svaren är inte 100%) Har spått tidigare i tarotkort under 5 år. Mina känslor om olika saker brukar stämma med hjälp av sunt förnuft Flört
    Jag gör mitt bästa.

  • Svar på tråden Fråga oraklet 2.
  • Anonym (Hoppas på svar)

    Jag har stjärntecknet fisk.

    Jag undrar om det val jag gjorde idag var rätt? Mitt huvud säger att det var rätt men mitt hjärta säger någonting annat :( Kommer allt bli bättre eller kommer jag ångra mig sen? 

  • Anonym (neutral)

    Tvilling.

    Har ett hotande missfall på gång och separerar just nu från barnets pappa.

    Min fundering är om graviditeten går vägen och om det någonsin blir jag och barnets pappa igen.

  • Anonym (Plugga)

    Vågen.

    Tror du jag kommer att studera inom kort? Blir det den utbildning jag vill?

  • lakrits77

    Jag är oxe. För tillfället mammaledig . Börjar jobba hösten 2014. Får jag jobb i min hemstad eller får jag fortsätta pendla ett tag till. Tack!

  • Anonym (<3)

    Vågen

    Kommer jag lyckas inom mitt nyfunna yrke? Har jag valt rätt?

  • Anonym (Jobb)

    Vädur. Kommer jag få fast jobb där jag är nu? Vantars när kommer jag få fast jobb och inom vilken sektor?

  • Anonym (Jobb)

    Blir mi. Son mobbad i skolan kommande läsår? Är han duktig i skolan.

Svar på tråden Fråga oraklet 2.