• pucken

    Födda 80-85 som Längtar efter knodd! (Del. 8)

    nä, svärmor har mer plats. och hon orkar inte sälja den själv. min svärmor i ett nötskal

  • pucken

    ja, svärmor har hört mitt gnäll över att emmaljungan tar plats. hur mycket mer plats tar inte en soffa liksom?

  • pucken

    haha det är ju sant. tänkte jag inte på

    jag har lyckats snygga till vår lägenhet nu, behöver jag inte skämmas när de vill titta på vagnen. fast han sa "hämta" så jag hoppas på att bli av med den.

  • pucken

    men du *blink blink* micke slutar skolan kl fem. kan han inte få ta grejerna med sig hem då? *blink blink*

  • pucken

    åh jag måste ju fylla frysen med kakor! alltid bra att ha =)

  • pucken

    ja det är sant. tänkte inte på att det är osorterat när det kommer. kan alltid skicka honom imorgon eller på fredag när han ändå ska till skolan.

  • pucken

    då är han ändå i skolan.

    tjoho 4 papp rikare! han fick vagnen billigare, bara för han var så snabb.

  • pucken

    ja, jag blev helpaff när han faktiskt var villig att betala 4500. tycker det är överpris på en beggad vagn, så jag drog av 500. människan vägrade pruta. har han aldrig varit i thailand?

  • pucken

    taco
    jag tror det blir ett wii. kanske inte exakt nu, men till slut =)
    agge reagerade inte heller på sprutorna, ingen feber eller nåt!

    fru
    det är sant

Svar på tråden Födda 80-85 som Längtar efter knodd! (Del. 8)