• Bonanza

    Let's Dance!

    Jag har inte sett någon sån här tråd, men om den finns - visa den gärna!

    Här kan vi diskutera programmet som börjar ikväll igen. Vem dansar bäst? Är domarna snälla eller elaka? Vem blir nya Peppe Eng? Vem överraskar som Anna Book?

    Kom igen och diskutera! 


    Vi kommer klara vad som helst, vi ska aldrig säga nej.
  • Svar på tråden Let's Dance!
  • Maddiss

    Tänkte inte på Agnetas mage, hon såg platt ut förra veckan Smaken är ju olika, men 35-åringa pappor brukar anses som gubbar av 20-åringar

  • Maddiss

    Kanske Cissi är blind då, eller så har hon redan en tonårig pojkvän, vem vet Ryktet säger att det inte är Agnetas man som är pappan förresten, haha!

  • Maddiss

    Får väl stirra på hennes mage nästa vecka! Förresten går väl reprisen strax, ska kolla. Hehe..jag hejar på Tobbe

  • Skumpis

    Att en ung snygg tjej dras till en äldre framgångsrik kille och att en framgångsrik äldre kille dras till en ung snygg tjej skulle väl knappast vara nån världssensation direkt.... Eller hur?

  • Mia888

    Martin är född 1973, så han blir 34 i år. Tycker inte att han ser en dag äldre ut än 30.