Inlägg från: Fröken Sophia |Visa alla inlägg
  • Fröken Sophia

    Klassiska FL-repliker!

    fridapida fortsätt du äta glass och drick fetmjölk har hört att man lättare blir gravid då

  • Fröken Sophia

    etanol - tar bara emot den om den kommer med en *styrkekram* det kan jag verkligen behöva

  • Fröken Sophia

    ähhhhh...var för snabb med musen bara

  • Fröken Sophia

    mmm...tänkte nästan det...blir jag varnad nu tror du?? *skäms*

  • Fröken Sophia

    *puffar och fluffar upp tråden*

    pneu - nej man blir inte gravid av FL, man blir gravid av att se en snopp. Dessutom kan engelska tillåtas på FL.

    *styrkekramar* till alla som blivit påhoppade av pneu



  • Fröken Sophia

    Dävvil - ja utan oss...hur kan man få lov att ha så roligt utan att vi är med??? *surar*

  • Fröken Sophia

    pneu - nej vi har alla olika sätt att bli gravida, en del väljer att ha sex varje dag ÄL, en del varannan dag vid ÄL, andra nöjer sig med att titta på snoppar och en del (t ex Moder Maria) blir befruktade av den helige anden. Alla sätt är heeelt normala.

  • Fröken Sophia

    pneu - du är helt normal, men som jag har förstått på många här så är det just "tittat på en snopp" som verkar vara vanligast.

    dävvil - bra - bara på dem bara!! (att vi hade andra saker för oss igår kväll har ju inte med saken att göra) Jaaa, stackars Josef, men det finns ju många nutida exempel på det t ex: "Jo, jag lovar att det är ditt barn, de kan bli mulatter även om vi båda är vita." eller "Jo det är ditt barn även om du har varit i Irak i 18 månader (sagt om 3 mån bebis)."

  • Fröken Sophia

    Dävvil *fnissar* näää tror inte heller att någon uppfattade ironin så du går nog fri! Kommer ihåg Lorry sketchen, skitkul!!

    Pneu - jaaaa just det, det var längesedan man såg den reklamen!!

    "Jag hade sex med en annan kille när jag hade ÄL och sedan med min sambo en vecka senare - vem tror ni är pappa till barnet?"

Svar på tråden Klassiska FL-repliker!