Här samlas vi som har gjort eller ska göra en plastikoperation del 3
Japp !
Lyckligast i världen skrev 2007-11-22 14:50:54 följande:
Japp !
Lyckligast i världen skrev 2007-11-22 14:50:54 följande:
fick hon med hem då??
Lyckligast i världen skrev 2007-11-22 14:52:25 följande:
Nej men nu har du kryssat i redigerbar för alla, och jag ser deras namn och kan ändra dina bilder så ta bort alla från den första rutan
Lyckligast i världen skrev 2007-11-22 14:54:38 följande:
Jag skriver in folks namn men det syns inte i rutan se, det bara försvinner jag fattar noll, på din såg man ju iaf. att du hade lagt till namn!
Lyckligast i världen skrev 2007-11-22 15:02:58 följande:
In min ruta hamnar inga namn (sista punkten)
japp!
ja jag får väl gö dt
min tejp har inte ens trillat av ännu.men nu sitter de halvlöst nästa gång jag duschar får jag nog tejpa om, har sån där vanlig ljusbrun tejprulle jag hitta hos mormor hahaha
är det så noga med vilken tejp man tejpar? Det är väl bara för att skydda ärren? Jag har en vanlig hudfärgad tejp jag hittade hos mormor men bara en remsa de andra har inte trillat av ännu, antar att den fungerar då jag inte känner av den alls och den sitter bra? Eller kan det vara "farligt" med fel tejp ?? Hajjar inte ;)