Inlägg från: Scratchy |Visa alla inlägg
  • Scratchy

    Tråddödare igen....

    Scratchy skrev 2009-11-18 01:21:34 följande:
    Det här måste vara den bästa ts som är aktiv på fl:www.familjeliv.se/Forum-5-83/m48741757.html
    Hahaha... den var värd att vänta på!

    Helt underbart hur du får ihop vissa ord så att det verkligen passar i texten. Lät verkligen som att han (jag) sa Playstation.
  • Scratchy
    Velour skrev 2009-11-18 01:29:08 följande:
    Vad mumsigt med spaghetti med köttfärssås. Jag tycker så himla mycket om det att jag en gång faktiskt åt det till frukost Förresten, du var inte med i stjärnteckenoutandet vi hade för ett tag sedan. Låt mig gissa, du är också vädur?
    O nej... inte vädur... jag är född under kvinnan som ännu inte rörts av en man (till exempel Sedek)...
  • Scratchy
    Velour skrev 2009-11-18 01:56:56 följande:
    Är du Virgo the virgin?
    Ja det är jag... vi är typ duktiga och ordningsamma eller nåt... (vilket bevisar den höga mumbo-jumbo-faktorn på stjärntecken...)
  • Scratchy
    Velour skrev 2009-11-18 02:16:51 följande:
    Tänk att nysa sådär lugnt som han gör!
    Det har alltid varit beviset på en riktig macho-man.
  • Scratchy
    Velour skrev 2009-11-18 02:14:47 följande:
    Hah! Egentligen visste jag att du var oskulden, men ditt ego passade mer in på väduren Jo, mumbo jumbo är det allt som oftast, men ibland passar det riktigt bra in.
    Cold reading funkar bättre!
  • Scratchy

    Varför tog de bort Gina Tricot-reklamen? Sidan var tusen gånger snyggare med den...

Svar på tråden Tråddödare igen....