Visst blir Beethoven för mycket efter ett tag? Chopin kan man lyssna till hur mycket som helst men Beethoven klarar man bara några timmar. Man måste liksom koncentrera sig. Känner ni igen er? Nej, trodde väl inte det... Have no fear Scratchy is here!
Jo, absolut. Håller med till hundra procent! Och Vivaldi är riktigt härlig.
Jaha, menar du "den raka vägen"? Ja, den personen har jag gett upp att diskutera med för längesen. Helt värdelöst att ens försöka. Och kommer du med andra källor (historiska och på andra sätt vetenskapliga) än koranen för att bekräfta dina teorier, så håller han för öronen och säger "lalalalalallala" och anklagar dig för att kränka profeten
Velour:Nazi, jag ska också logga ut. Maken är på väg hem och jag känner mig rastlös så in i helvete :( Puss&kram på dig aziz Önskar er alla en underbar kväll.
Sköt om dig nu vännen och hoppas att du trots omständigheterna känner dig lugnare imorgon.
Tack Både och, tyvärr - och samma visa väntar imorgon Förhoppningsvis utan försovningen dock.Måste därför ta och gå och lägga mig nu medan jag känner mig sömnig, annars är det kört! Så jag tittade bara in för att önska min trådisar en härlig kväll och natt ^^TrådkramScratchy: ^^=ler så att ögonen knips ihop
Ajdå! Önskar dig en fin dag imorgon och att du är riktigt utvilad inför den långa dagen.
Förresten så är inte Velour ett fruntimmer utan en vacker ung kvinna... himla skillnad! Det finns ett namn för det psykologiska fenomenet, men jag kommer inte på det just nu..
Men Scratchy då...Jag blir alldeles...alldeles...het...