När jag kom den dan var så otrolig "kär" att jag knappt kunde äta. :)Hur som helst så ringde han mig på kvällen ( klasstelefonlista ). Pappa svarade och han fick panik och la på. Dan efter när jag kom till skolan så gav han mig en lapp när jag på väg in i klassen där det stod att jag skulle vänta i parkeringen vilket jag självklart gjorde. ;)Vi åkte och åt och fikade i en liten håla i en annan stad för att ingen skulle känna igen oss. Så där håll vi på i två veckor innan han kysste mig en dag när han körde mig hem från skolan. Jag har aldrig känt så stark för en kille innan jag träffade min man. Han ( läraren ) var otrolig passionerad och så jäkla charmig.Första gången jag var hemma hos honom var jag så ifrån mig efteråt att jag tog fel buss på väg hem och hamnade i Höganäs. Skulle till ett helt annan håla med otrolig mindre bokstäver men jag såg inte ens att det stod Höganäs på bussen. Vi var tillsammans i 1år. Sen kom min förnuft ifatt mig när jag insåg att det inte skulle bli nåt allvarligt mellan oss. :( Humata, Hukhta, Huvareshta ( Ahura Mazda / Angra Mainyu )
Har redan skrivit första stycket om du vill läsa. Gå lite bak i inläggen så hittar du första stycket. Humata, Hukhta, Huvareshta ( Ahura Mazda / Angra Mainyu )
Ska gå tillbax till allvarliga trådet och skriva lite till. Har damerna fler frågor så svarar jag gärna. Humata, Hukhta, Huvareshta ( Ahura Mazda / Angra Mainyu )
Så vad är det som är så typiskt för eld som fick dig att tro att jag var det. *nyfiken*Har inte så bra koll på det där själv, vet bara att jag är tvilling. Det är mänskligt att tänka vist och handla dåraktigt