analt?
hur får man sin tjej att gilla analt? tips?
hur får man sin tjej att gilla analt? tips?
Själv är jag en tjej som vill prova fast min man vill inte. Jobbig situation. Känns som om jag bara blir mer och mer sugen bara för att han inte vill... han är nöjd med vårt vanliga vaniljsex, suck.
Om man gör fel. Och visst har hon sett fler uttäjnda rövhål som blivit det pga av våld. Nu pysslar jag inte med sånt så dom rövhålen jag satt på sluter tätt även efter mycket analsex.
Ingen skulle komma på tanken att dra in kuken i musen utan att tjejen är kåt. Men gör man det blir det med stor risk skador även där. Ser man inte till att anus är förberett blir det likaledes skador där. Det har inte med vilket hål man väljer. Det har med att man gör fel.
"Trots att analsex är någonting som fortfarande är tabubelagt så diskuteras det flitigt i media. De senaste tjugo åren så har den allmänna uppfattningen om analsex svängt mellan både mycket negativ och positiv. Man kan tycka att det är konstigt att politiker, religiösa och feminister ska ha en åsikt om hur andra människor lever ut sin sexualitet, men frågan har varit aktuell i alla tider. Även om analsex ofta skildras som en modern företeelse, så har människor haft analsex i många tusen år.
Det finns många myter kring analsex och den informationen som vi matas med genom media är inte alltid korrekt. Analsexguiden är en politiskt oberoende webbsida vars syfte det är att tillhandahålla information om analsex. Vi tar varken ställning för eller emot analsex, utan försöker tillhandahålla objektiv information kring ämnet."