RMC Malmö del 14
Hej här fortsätter tråden....häng med. Välkomna ni som är nya också :)
Hej här fortsätter tråden....häng med. Välkomna ni som är nya också :)
Hej nu kan jag med och skriva. Tyvärr blev det inget
. Ska börja om med sprutor igen. Ska ringa och börja planera när mensen börjat igen. Tror att den är på g käns så 
Åh så ledsen jag blir för er skulle BK, vet hur besviken man blir, hoppas det lyckas andra gången för er, jag håller alla tummar jag kan :)
Jag ska in i morgon för FET, lika nervös varje gång om ägget klarar upptiningen, har två kvar i frysen......
Då är man ruvare igen :) Testdag 3:e oktober,
RMC ringde i förrgår för att fråga hur det gått för oss. Skönt att kunna säga att man precis satt och matade sin 6-månaders dotter :)
hej! när jag ringde för att kolla syskonförsök så stod det att jag va under behandling så de skickade hem papper som jag skulle fylla i! roligt att de ringer!
Lycka till alla som kämpar!
Tack Velveteen :) man börjar bli lite nervös nu, bara helgen kvar att vänta, känner mig annorlunda på något konstigt sätt denna gången, jag hoppas det är något positivt :)
Har ett ägg kvar i frysen om detta inte skulle gå vägen, hur mår du annars? Närmar sig nu :)
JGPF: Jag kände mig också annolunda när jag ruvade sista gången, och det var ett guldägg. Hoppas verkligen att det blir + för er nu.

Vill inte ta ut glädjen i förskott, även om jag kanske borde det!