Anonym skrev 2011-09-20 12:27:03 följande:
dem riktiga han chattar med då? är inte dem minderåriga på riktigt heller? att chatta med barn när man är vuxen känns ju inte friskt..
Det har han visserligen slutat med och han har sagt att det inte var sexuellt.
Jag vet inte.. innan jag gick med i FL hade jag tyckt att det var otroligt stört att porrsurfa på barn, men har kanske blivit lite tolerant av allt snack att man har sitt eget sexliv och ska få ha sina egna fantasier ifred. De vid msn kan ju lika gärna vara Arne 45 år, det är väl egentligen mer troligt.
De har varit tillsammans länge, över 10 år, så jag förstår att det är svårt. Det väckte en del tankar hos mig och jag blev nyfiken på hur andra hade resonerat, var går gränsen för vad man 'ska' tolerera i ett förhållande.. Det kommer förmodligen inte upphöra eftersom han gjort detta i smyg, utan väljer hon att fortsätta får hon acceptera vad han sysslar med anser jag.