• SRMmamma87

    BIM September 2014

    Här samlas vi som hoppas på plus i September!

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2014-09-15 16:39
    De som vill kommer fortsätta i denna tråden även för BIM Oktober.

  • Svar på tråden BIM September 2014
  • carolinheiner
    tillklaras skrev 2015-03-16 16:12:42 följande:

    Tack! Jag vågar inte riktigt tro på det än, ska köpa fler test!:/ jag är på äl +9 eller +10, så det är ju lite senare än du är!


    Tycker också mig se ett plus :) grattis :)
  • Lizzie09
    tillklaras skrev 2015-03-17 06:10:38 följande:

    php13DPJW44819.jpg

    JIPPIE!!!!!


    Åh så fint, grattis igen! :) <3
  • FruA78

    Fruannie: välkommen hit! Beklagar dina missfall. Har själv haft två i rad och önskar att ingen ska behöva uppleva detta.

  • Lizzie09

    Dagens test visade ingen stegring från igår, så börjar misstänka spökstreck. Testar igen imorgon så får vi se..

  • Emmissara
    tillklaras skrev 2015-03-17 06:10:38 följande:
    JIPPIE!!!!!
    Grattis :D ååh vad härligt 
  • fruannie

    Härliga ni verkar vara allihopa. Hoppar gärna in i bim listan o språkas vidare med er.

    Har bim 23/3 tror jag. Hade lång stegring på ältesterna, 4-5 dagar. Så är osäker på vilken dag ägget verkligen släppte. Har även haft som jättejätteljusrosa flytningar sen i söndags kväll hoppas på nidis.

    Även om det blir ett plus nu så kommer jag nog inte kunna glädjas förens jag får se de, har blivit lovad vul i v 6-8 då så kommer man så långt kanske man kan börja glädjas lite iaf.

    Grattis till er som plussat :)

Svar på tråden BIM September 2014