becca90 skrev 2017-03-04 10:57:58 följande:
Spännande!! Alltså det gjorde verkligen sååå ont. Började tänka i banorna att åka till sjukhuset om det inte skulle försvinna!
Kunde inte gå ens...
Antingen så var det så som du säger eller så kanske äl har vart två gånger och det jag kände va ägget fästa eller lossna? Men samtidigt så är jag snustorr där nere och inga äl flytningar alls..?
Tack sååå mycket för svar!!
Gjorde jätteont! Det är därför jag minns det så tydligt även då det var några år sedan. Jag har gått och väntat på just den där "krampen" mellan ÄL och BIM nu när vi försöker, för det är den enda tecknet jag minns exakt hur det kändes, och som jag aldrig haft varken innan eller efter. Men det är ju inte säkert det blir lika nu, men skulle kännas så skönt med det där tydliga tecknet men kommer väl inte få det den här gången bara för det :)
Hoppas verkligen det är ett tecken för dig med! :)