• My 2

    Moderatortråden

    Hejsan alla FL-medlemmar

    Detta är en tråd där alla medlemmar kan ställa allmänna frågor om forumet och om de regler och den kultur som gäller här. En moderator svarar så snart vi hinner.

    I denna tråd undanber vi oss frågor om specifika ärenden, är du missnöjd med en moderators agerande ska du alltid kontakta redaktionen så att korrekt åtgärd kan vidtas. (För er skull ska alltid redaktionen vara medveten om ev. missnöje med en moderator)

    Vi har ingen möjlighet att veta något om det "tekniska" bakom FL, men ibland vet vi något ändå och då kan vi svara på det.

    Så: Frågelådan är öppen, välkomna in!

    /Moderator

  • Svar på tråden Moderatortråden
  • ming

    Kajsan, glöm inte att jag är en av de nyfikna!

  • Tin o Trolls mamma

    Kajsan: Remember me! *nyfiken så jag spricker*

    Ekorren.

  • Venus

    *Inget mail fortfarande* Hmmm, den där Kajsan är inte vidare snabb Har hon klister på fingrarna tro?!?!

  • ming

    Kajsan, nu får du allt maka dig hit till FL!

  • Jenny Tom

    Har en lite fråga.

    Jag har märkt att man inte kan söka vänner längre man får bara upp en text det står så här: Parse error: parse error, unexpected T_ELSE in /mnt/familjeliv/www/Hemsidor/sok_krypin.php on line 437

    Det har varit så i ett par dagar nu och jag undrar om ni vet om det.

  • Kajsan

    Mohahaha

    Här är jag! Men eftersom jag inte hittar tråden jag söker så har jag ingen lust att hänga ut nån i onödan.
    Tänk om jag har fel!

Svar på tråden Moderatortråden