Vita hem del 6
alltså hon som ska ha den...
alltså hon som ska ha den...
Smultron - härligt med Bruce-konsert!!
tack tjejor
Ska göra en med "Längtan" på - tyckte det var så fint, ett par som så gärna vill ha barn och sa vi har ju inget namn att ha på...varför inte ett ord då som passar bra i Längtans tider
okej så alla har fattat att man måste byta kön för att kunna svara? Det tog en liten stund för mig att fatta - hur orkar man hålla på och förstöra?
Mia - är det 100 kr vi ska handla för?
ni som brukar vara bra på dataproblem här i tråden...
Har en bild som jag lägger i ett worddokument, kopierar den flera ggr i en spalt, klickar så det ska bli två spalter och kopierar in den där också, men då blir bilden mindre!! Den vill ligga så långt till vänster! Fattar inte! Vill ha ut så många bilder som möjligt på samma papper.
Och måste maila den till mamma som ska skriva ut den så det behöver vara i ett program hon har (inte ps tex)
Nån som vet??