Vi som sörjer Michael Jackson
HAHA.. Ja jag ska hämta min kudde och hålla i så jag inte blir rädd :P *asg*
HAHA.. Ja jag ska hämta min kudde och hålla i så jag inte blir rädd :P *asg*
Han va stark på den tiden oxå :O honom hade jag inte velat mött i skogen :O Skulle ju ha skitit ner mig :O
JAG ÄLSKAR då man ser Michael sitta och äta popcorn och bara sitter och flinar :P haha älskar det :P
Nej nu ska jag gå å sova. Ska upp tidigt och åka åka och göra halkan i morrn :O Ohh jag är nervös så det är ju skamlöst :O Hare Ses i morrn =)
www.aftonbladet.se/webbtv/noje/article5459970.ab
Droskan som ska föra Michael till sin sista vila.
Nu har dem ändrat sig nu ska det inte vara någon cermoni för fansen på Neverland(vilket jag tkr är bättre än att de ska vara med på själva begravningen)
Begravningen ägs rum på tisdag. Är det inte bättre att ha en cermoni för fansen och sen PRIVAT för familjen, det är väl för Familjen som ska få sista farvälet?
Suck säger ajg.. :(Stackars Michael
Jag tkr de va bra tal där Michael sa att Dansen är något man gör från hjärtat. Och när man räknar att man tänker för mkt när man dansar. Det är dä alla gör fel när de dansar.
Kolla detta, detta är fn förnedrande mot Michael.. *suck*