Halva reapriset!!!
Nu räknar vi ner och ger tips på när det borde dra ihop sig till att vässa armbågarna och ge sig ut, helst innan alla andra!
Kappahl, Lindex, HM, OBS/COOP, och alla andra märken är välkomna!
Nu räknar vi ner och ger tips på när det borde dra ihop sig till att vässa armbågarna och ge sig ut, helst innan alla andra!
Kappahl, Lindex, HM, OBS/COOP, och alla andra märken är välkomna!
Har icamaxi torslanda också halva reapriset på leksaker?
Någon som vet?
Finns det mycket barnkläder på stadium/backaplan?
jag var där igår å då va d ingen rea... skit!
I Kgb kör Gina reakläder för 49:- resp 99:- Kappahl tycker jag är lite fula här för det var bara halva reapriset på dam och herr och inte på barn... annars hade jag shoppat en del barnkläder. HM hade mycket för 50:- till ungarna.
Jag shoppade massor på kappahl under medlemsdagarna fick ihop en fodradfleccis jacka, en tunnar kofta, 3 stycken långärmade t-shirts och 10 par strumpor för 190 kronor
Ja, rea kanske det inte är, men kan tipsa ändå!
Ringde precis Maxi på Mölndalsvägen och enligt han jag pratade med så har de inte halva reapriset..konstigt att det skiljer på en sån sak mellan butikerna...annasr brukar ju erbjudandena vara i princip identiska mellan de olika maxi butikerna
åkte ut tull ÖB här men tyvärr fanns d nästan inga val, 8mån var bara frukt...
suck... M fyller ju 8 mån idag
ringde runt till maxi trollhättan och kungälv men ingen av dem hade halva men han i tfn frågade någon bakom att "den börjar väl inte förrän nästa v?" när jag sa dom börjat i högsbo