• Anonym

    Helkroppstråden

    För dem som önskar foga samman bröst och stjärtar och posta bilder av både fram- och baksida. Jag vill inte men jag gillar att titta på dem som villigt poserar! 

    Följ reglerna för bildvisning. Det måste vara minst en tunn tråd mellan skinkorna.  

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-18 17:27
    Diktatur gäller här. Jag är envåldstrådshärskare och det innebär att ni ska kommentera sådant som ni gillar och låta bli att säga något om det som eventuellt inte faller er i smaken.

    Tänk på att alla kroppar är vackra för någon, oftast för väldigt många och att er personliga och subjektiva smak inte sätter standarden.

    Alla är välkomna att posta bilder, avklädda eller påklädda spelar ingen roll. Posta sådant som ni är bekväma med. Detta är en FEEL GOOD-tråd och inget annat.

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2012-12-20 17:59
    lilletrille sa det så mycket bättre än jag, så här förklarar hon trådens syfte:

    "Fast syftet är inte att locka någon, syftet är att visa upp alla olikheter - en feel good-tråd där man inte säger något om man inte har något bra att säga.
    Mao skall du inte lägga upp kort för någon annans skull, utan bara för din egen om du vill det. Jag kan däremot lova dig att om du väger 107 kilo så finns det fortfarande människor som föredrar din kroppsform framför smala kroppar.
    Det är ju det som är så bra - att hur man än ser ut, smal, tjock, kort eller lång, så finns det alltid någon som tycker att man är skitsnygg :)"

  • Svar på tråden Helkroppstråden
  • Anton Chigurh
    I Rose I skrev 2012-12-23 13:33:38 följande:
    Kolla igen. Jag fixade det. :)
    Herre jävlar vad fina, Rose, sjukt granna. Det blir 10 bananer av 10 möjliga. Lätt.

    Tack, Älskling.....shiny.gif 
    The dumber people think you are, the more surprised they're going to be when you kill them.
  • Anton Chigurh
    Signorina skrev 2012-12-23 13:39:29 följande:
    Är alla tomtar upptagna nu? Ingen som är ledig och villl komma till Skåne?
    Vi hörs senare, Signorina. Jag lovar....Kyss
    The dumber people think you are, the more surprised they're going to be when you kill them.
  • I Rose I
    Anton Chigurh skrev 2012-12-23 13:39:39 följande:
    Herre jävlar vad fina, Rose, sjukt granna. Det blir 10 bananer av 10 möjliga. Lätt.

    Tack, Älskling.....shiny.gif 
    Tack. Kyss
    Den som uppvaktar rosen må känna till dess törne (Sa´di Persisk Poet)
  • FjärilVingad73

    Signorina: Trollar fram en skåning åt dig! :-*

  • Proppset

    Efter många dagars funderande blev jag modig.
    Hela jag påklädd och mindre hela jag avklädd för att inte bli "fast" direkt.




    Som ni ser så finns det gott om lår på mig...ca.20kg för att vara exakt. 12 kg har jag redan svettats bort, 20kg borde jag ännu orka med, men maken oroar sig över vad som händer med B-kuporna då?
Svar på tråden Helkroppstråden